Group Lesson timetable

Monday

Lesson: From: Location: Instructor:
Group Fitness 07:15hr Buiten Igor
Total Body Workout 08:00hr Buiten Igor
Vinyasa Flow Yoga 09:00hr Grote zaal Grazia
BBB - buiten 09:00hr Buiten Igor
Bodyshape 10:00hr Grote zaal Monique
Spinning - outdoor 10:00hr Grote zaal Hendrik
Total Body Workout 11:00hr Buiten Igor
HIIT - buiten 12:00hr Buiten Igor
Spinning - buiten 18:00hr Buiten Madelon
Pump Fit 18:00hr Grote zaal Andreas
BBB - buiten 18:00hr Buiten Mo
Pilates 19:00hr Grote zaal Andreas
Total Body Workout 19:00hr Buiten Mo

Tuesday

Lesson: From: Location: Instructor:
Total Body Workout 08:00hr Buiten Mark
Pilates 09:00hr Grote zaal Christa
Bodyshape 10:00hr Grote zaal Christa
Total Body Workout 11:00hr Buiten Mark
HIIT - buiten 12:00hr Buiten Mark
BBB - buiten 18:00hr Buiten Michelle
Pilates 19:00hr Grote zaal Annemieke
Kickboxing - outdoor 19:00hr Buiten Guno
Total Body Workout 19:00hr Buiten Michelle

Wednesday

Lesson: From: Location: Instructor:
Group Fitness 07:15hr Buiten Lotte
Total Body Workout 08:00hr Buiten Lotte
BBB - buiten 09:00hr Buiten Lotte
Pilates 09:00hr Grote zaal Annemieke
Bodyshape 10:00hr Grote zaal Judith
Spinning - outdoor 10:00hr Buiten Benjamin
Total Body Workout 11:00hr Buiten Lotte
Yin Yoga 12:00hr Grote zaal Francien
HIIT - buiten 12:00hr Buiten Lotte
BBB - buiten 18:00hr Buiten Erik
Vinyasa Flow Yoga 19:00hr Grote zaal Grazia
Total Body Workout 19:00hr Buiten Erik

Thursday

Lesson: From: Location: Instructor:
Total Body Workout 08:00hr Buiten Igor
Vinyasa Flow Yoga 09:00hr Grote zaal Daniel
Spinning - outdoor 10:00hr Buiten Amber
Total Body Workout 11:00hr Buiten Igor
HIIT - buiten 12:00hr Buiten Igor
BBB - buiten 18:00hr Buiten Michelle
Kickboxing - outdoor 19:00hr Buiten Michelle
Total Body Workout 19:00hr Buiten Michelle

Friday

Lesson: From: Location: Instructor:
Total Body Workout 08:00hr Buiten Mark
Pilates 09:00hr Grote zaal Christa
BBB - buiten 09:00hr Buiten Mark
Spinning - outdoor 10:00hr Buiten Ida
Bodyshape 10:00hr Grote zaal Julian
Total Body Workout 11:00hr Buiten Mark
HIIT - buiten 12:00hr Buiten Mark
BBB - buiten 18:00hr Buiten Igor
Total Body Workout 19:00hr Buiten Igor

Saturday

Lesson: From: Location: Instructor:
BBB - buiten 09:00hr Buiten Lotte
Spinning - outdoor 10:00hr Buiten Amber
Fatburning Steps 10:00hr Grote zaal Monique
Total Body Workout 11:00hr Buiten Lotte
Pilates 12:00hr Grote zaal Julian

Sunday

Lesson: From: Location: Instructor:
BBB - buiten 09:00hr Buiten Michelle
Spinning - outdoor 10:00hr Buiten Manu
Bodyshape 10:00hr Grote zaal Vicky
Total Body Workout 11:00hr Buiten Michelle
Pump Fit 11:00hr Grote zaal Vicky