Lesrooster van Squash City:

Maandag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Groepsfitness 07:15u Fitnessruimte Igor
Vinyasa Flow Yoga 09:00u Grote zaal Grazia
Buikspier kwartier 09:00u Buikspiermatten op 2e etage Igor
Spinning 09:30u Spinningzaal Ad
TRX Total Body Workout 10:00u Fitnessruimte Igor
Bodyshape 10:00u Grote zaal Monique
Power Circuit 12:30u Fitnessruimte Igor
Pump Fit 18:00u Grote zaal Talin
Buikspier kwartier 18:00u Buikspiermatten op 2e etage Gin
Spinning 18:30u Spinningzaal Ray
Bodyshape 19:00u Grote zaal John
TRX Total Body Workout 19:30u Fitnessruimte Gin
Pilates 20:00u Grote zaal Turid

Dinsdag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Spinning 07:15u Spinningzaal Ad
Power Circuit 08:00u Fitnessruimte Mark
Pilates 08:00u Grote zaal Christa
Buikspier kwartier 09:00u Buikspiermatten op 2e etage Mark
Pilates 09:00u Grote zaal Christa
TRX Total Body Workout 10:00u Fitnessruimte Mark
Bodyshape 10:00u Grote zaal Christa
Power Circuit 12:30u Fitnessruimte Mark
Bodyshape 18:00u Grote zaal Sita
Buikspier kwartier 18:00u Buikspiermatten op 2e etage Michelle
Spinning 19:30u Spinningzaal Sita
TRX Total Body Workout 19:30u Fitnessruimte Michelle
Kickboksen 19:30u Grote zaal Melissa

Woensdag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Groepsfitness 07:15u Fitnessruimte Melissa
Pilates 08:00u Grote zaal Annemieke
Pilates 09:00u Grote zaal Annemieke
Buikspier kwartier 09:00u Buikspiermatten op 2e etage Melissa
Spinning 09:30u Spinningzaal Nicky
Bodyshape 10:00u Grote zaal John
TRX Total Body Workout 10:00u Fitnessruimte Melissa
Power Circuit 12:30u Fitnessruimte Melissa
Yin Yoga 12:30u Grote zaal Riki
Buikspier kwartier 18:00u Buikspiermatten op 2e etage Igor
Bodyshape 18:00u Grote zaal Talin
Vinyasa Flow Yoga 19:00u Grote zaal Grazia
Spinning 19:00u Spinningzaal Talin
TRX Total Body Workout 19:30u Fitnessruimte Igor

Donderdag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Power Circuit 08:00u Fitnessruimte Igor
Vinyasa Flow Yoga 08:30u Grote zaal Daniel
Buikspier kwartier 09:00u Buikspiermatten op 2e etage Igor
Vinyasa Flow Yoga 09:30u Grote zaal Daniel
Spinning 09:30u Spinningzaal Talin
TRX Total Body Workout 10:00u Fitnessruimte Igor
Bodyshape 10:30u Grote zaal Talin
Power Circuit 12:30u Fitnessruimte Igor
Buikspier kwartier 18:00u Buikspiermatten op 2e etage Jordy
Pump Fit 18:30u Grote zaal Adalberto
TRX Total Body Workout 19:30u Fitnessruimte Jordy
Kickboksen 20:00u Grote zaal Guno

Vrijdag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Pilates 08:00u Grote zaal Christa
Buikspier kwartier 09:00u Buikspiermatten op 2e etage Mark
Pilates 09:00u Grote zaal Christa
Spinning 09:30u Spinningzaal Amber
Bodyshape 10:00u Grote zaal Sita
TRX Total Body Workout 10:00u Fitnessruimte Mark
Zumba 11:00u Grote zaal Soll
Vinyasa Flow Yoga 12:00u Grote zaal Christa
Power Circuit 12:30u Fitnessruimte Mark
Buikspier kwartier 18:00u Buikspiermatten op 2e etage Gin
Spinning 18:30u Spinningzaal Ad
Power Circuit 18:30u Fitnessruimte Gin

Zaterdag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Yin yang yoga 09:00u Grote zaal Marlies
Buikspier kwartier 09:30u Buikspiermatten op 2e etage Lotte
Spinning 10:00u Spinningzaal Ray
Fatburning Steps 10:00u Grote zaal Monique
Bodyshape 11:00u Grote zaal Sita
Pilates 12:00u Grote zaal Stefania
TRX Total Body Workout 14:00u Fitnessruimte Lotte

Zondag

Les: Van: Zaal: Leraar:
Buikspier kwartier 09:30u Buikspiermatten op 2e etage Igor
Spinning 10:00u Spinningzaal Petra
Bodyshape 10:00u Grote zaal Talin
Pump Fit 11:00u Grote zaal Talin
Pilates 12:00u Grote zaal Christa
TRX Total Body Workout 14:00u Fitnessruimte Igor

 

  • YIN YANG YOGA

    Tijdens de yin yang yoga lessen wordt yin yoga gecombineerd met elementen uit yang yoga stijlen zoals vinyasa yoga. Yang yoga...

    Lees meer
  • Social Squash Nite!

    Vrijdag 28 december Social Squash Nite! Een gezellige squashavond waarbij je steeds opnieuw uitgedaagd wordt door nieuwe t...

    Lees meer
Meer nieuws